הנהלת חשבונות‏

משרדנו מתמחה בשירותי הנהלת חשבונות מקצועיים עבור קהל לקוחותינו המגוון, הכולל חברות בע”מ, חברות פרטיות ועוסקים עצמאים מכל תחומי המשק.
צוות העובדים שלנו מתמחה בשירותי הנהלת חשבונות עסקיים, המיועדים ללוות את פעילותו הפיננסית של העסק ולהעניק לו את הגושפנקה החוקית הנדרשת מצד רשויות המס יחד עם כל ההנחות וההטבות המגיעות לו בהתאם לתקנות ולהסכמים הנוהגים. שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים הם בגדר חובה לעסק חפץ חיים בשוק הכרישים העסקי ובהתמודדות עם רשויות המס.
משרדנו צבר ניסיון רב שנים בתפעול מערכות הנהלת חשבונות עבור עסקים שונים, הכוללת הקמת והטמעת מערכת מותאמת במיוחד למאפייני העסק, ייעוץ וליווי אישיים לכל אורך הדרך. מערכת הנהלת חשבונות יעילה ומשומנת שתעבוד בשביל העסק שלכם כפי שצריך, תאפשר לעסק לקיים את פעילותו הפיננסית באורח שוטף, תקין ומפוקח, שימנע בעיות מיותרות, כתוצאה מכשל, רשלנות או אי ידיעה, העלולות לגרום לעסק צרות צרורות מכל הכיוונים. מערכת הנהלת חשבונות יעילה ואפקטיבית תאפשר לכם להסדיר את תשלומי המשכורות כנדרש, לנפק חשבוניות וקבלות כחוק, לעקוב אחר תשלומי ספקים, לוודא פירעון צ’קים בבנק ועוד ועוד. למותר לציין כמה כאב ראש יכול לגרום עיכוב בתשלום משכורות מעבר למועד החוקי לתשלום או כמה חשוב לדעת שתשלומי ספקים נפרעים כמובטח, או נדחים.
במשרדנו מתמחים בהקמת ובתפעול מערכות הנהלת חשבונות המספקות פתרונות לכל צורכי הניהול הפיננסי של העסק בהתאמה ספציפית. המערכות החכמות שלנו הוכיחו את עצמן ככלי רב תועלת ללקוחותינו, ולא אחת סייעו להם לחסוך או להציל סכומי עתק, כגון במקרים של איתור תשלומי כפל לספקים, איתור חובות שלא נגבו, פתרון בעיות בתזרימי התקבולים, תיעוד הוצאות ועוד. מערכת הנהלת החשבונות שאנו מספקים מתוגברת באמצעות דוחות רווח והפסד שוטפים המוזנים ישירות לכתובת האלקטרונית של העסק, והודות לכך מוקנית ללקוחותינו האפשרות להיות עם יד על הדופק הפיננסי העסקי שלהם, לקבל תמונת מצב עדכנית והתראות על כל טעות חשבונית שהתגלתה, כגון תשלומים כפולים לספקים; חובות ישנים שטרם נגבו; טעויות בביצוע פעולות בנקאיות וכו’.
בענייני ממון חבל על כל רגע, מערכת ששמה יד על הדופק בזמן אמת ויכולה לאתר תקלות ולהביא לפתרונן יכולה לחסוך לכם המון כסף ולמנוע הפסדים כואבים. הצטרפו לקהל לקוחותינו ותקבלו את המיטב שמערכת הנהלת חשבונות מקצועית עשויה להעניק לכם.